Monday, September 19, 2011

Adidas All Originals Party 2011

Monday, September 19, 2011

Cumartesi günü gerçekleşen Adidas All Originals Party son zamanlarda katıldığım en keyifli aktivitelerden biriydi. Organizasyon, sahne, ışık, ses sistemi, genel tema ve düşünülmüş ince detaylar sanatçıların performanslarıyla birleşince ortaya eğlence ve müzik dolu nefis bir gece çıktı. Bir çok ünlü moda tasarımcısı,sanatçı ve bloggerın yer aldığı sokak partisi temalı gece de 2010 One Love Festival' da da izleme fırsatı bulduğum Sophie Ellis Bextor' ı tebrik etmek istiyorum. Genel olarak yıldızının parlak olduğunu söyleyemem ama Adidas All Originals Party'de gecenin yıldızı olduğu kesin!


Mutlaka festival ve konserlerde denk gelmişsinizdir ama denemeyenler için Carnaval Corn Dog yemek standını görür görmez sakın kaçırmayın! Böyle bir lezzet yok! 

                                                                           Festivalin Tadı


                                         Simay Bülbül' de Carnaval' ı tercih eden isimlerdendi.Organizasyonun en dikkat çeken ve başarılı aktivitesi hiç şüphesiz herkesin büyük ilgi gösterdiği dev Twitter ekranıydı.


                                                Katılımcılar gece boyunca fotoğraf ve ileti paylaştılar.

                                                                               Datarock                                                                  Sokakların olmazsa olmazları                                                                        Datarock strip show

                                                                   Sophie Ellis Bextor
Erkenden gelip provasını yapan ve başka sanatçıların şarkılarından oluşan geniş repertuarıyla kalabalığı coşturan Sophie gecenin en sempatik ismiydi.


0 Yorum:

Post a Comment

Copyright © Venus En Me